Jump to Navigation

نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 در /hard2/serve/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

معرفی

نمایشگاه کار و کارگاه­ های تخصصی آن یک رویداد چندوجهی استخدام است که بازدیدکنندگان و بنگاه­ های حرفه­ ای شرکت کننده را در یک محیط پویا تشویق به ایجاد ارتباط حر فه ­ای جدید می­کند. این نمایشگاه با توجه به احاطه­ ای که بر پروسه جستجوی تمامی نوع موقعیت­های شغلی اعم از- مشاغل تخصصی، خدمات کاریابی، توسعه حرفه ­ای، برنامه­ های آموزشی، آموزش­های حرفه­ ای، مشاغل آزاد و خدمات کارآفرینی- ارائه می­نماید، می­تواند به یک رویداد برجسته در زمینه ارتباط کارجو و کارفرما تبدیل شود. با توجه به آنچه گفته شد، شرکت در این نمایشگاه تنها یک جستجوی حرفه و شغل نمی­باشد، بلکه این فعالیت می­تواند ارتقای نگرش شما به حرفه آینده ­تان کمک نماید.

در انتها ذکر این نکته لازم است که اگر چه شما ممکن است تنها به دلیل حس کنجکاوی­تان تصمیم به بازدید از این نمایشگاه بگیرید، اما باید اطمینان داشته باشید که شرکت در این رویداد می­تواند به آشنایی بیشتر شما با پتانسیل­ های کاری آینده ­تان و ارتقای مهارت­ های ارتباطی در یافتن کار کمک شایانی نماید.

منبع: www.jobfair.sharif.ir

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه فوق مراجعه نمایید.

------------------------------------------------------------------

نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در صفحات «استخدام» و «کارآفرینی دانش بنیان» در وبگاه کاوش معرفی شده است.News | by Dr. Radut

تحت نظارت وف ایرانی