Jump to Navigation

بیانیهٔ دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان درخصوص اغتشاشات دی ۱۳۹۶

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 در /hard2/serve/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

نکات:

محور:
نوع: 
سایر
تاریخ منبع : 
2018/01/07
توضیح: 

بسم االله الرحمن الرحیم

آنچه در این ایام در برخی نقاط کشورمشاهده گردید، حاکی از اقدامات تلخ و تأسف باری است که با طمع ورزی دشمنان زخم خورده نظام و با بهره گیری از نقاب نفاق، در پس برخی مطالبات و شعارهای بحق مردمی به وقوع پیوست.

بدون تردید طرح نقدها و مطالبات مدنی از مسیرهای فراقانونی و درقالب رفتارهای ساختارشکنانه و مغایر با منافع عمومی، حرکت در مسیر بیراهه ای است که با مهیا ساختن فضای سؤاستفاده بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی، زمینه بهره برداری در جهت تعرض به امنیت و منافع ملی و از هم گسیختن رشته اتحاد ملت را فراهم خواهد نمود.

بهره گیری مجموعه دستگاه های مختلف نظام از ظرفیت های عظیم اقیانوس انقلاب اسلامی در به رسمیت شناختن و هدایت نقدها و اعتراضات بحق مردمی و پاسخگویی به آن ها، تنها شیوه اجتناب ناپذیری است که با انفکاک صفوف مردم از اغتشاشگران معاند نظام و ملت، حرکت رو به رشد کشور در مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را سرعت خواهد بخشید.

دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان، در کنار دیگر آحاد مردم و علاقه مندان به نظام و کشور، ضمن اعلام انزجار از تحرکات اغتشاشگران در تعرض به قانون، امنیت و منافع ملی، ازدلسوزان کشور و نظام می خواهند که با حفظ هوشیاری در قبال وقایع اخیر، دشمنان و عمّال داخلی آنان را در پیاده کردن نقشه های شوم خود ناکام گذارده و دستیابی به مطالبات بحق مردمی در سایه امنیت، آسایش و قانونمندی را پیگیری نمایند.

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی اصفهان درکنار دیگر آحاد مردم و علاقه مندان به کشور، در اجتماع مردمی که از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 14 دیماه در میدان امام حسین(ع) اصفهان برگزار می گردد، گردهم خواهند آمد تا یک بار دیگر با سردادن ندای وحدت، بیزاری خود از اغتشاشگران و تحرکات غیرقانونی آنان و پشتیبانی از کشور، نظام و انقلاب اسلامی را اعلام نمایند.

منبع: کانال رسمی دانشگاه صنعتی اصفهان در سروش

 

تعدادی از منابع موافق:

نیاز به تکمیل

تعدادی از منابع مخالف:

نیاز به تکمیل

 

کلیدواژه:

قدرت و انسجام داخلی - اعتراضات مردمی

 

لینک کوتاه این صفحه: http://yon.ir/kavosh5181Reference | by Dr. Radut

تحت نظارت وف ایرانی